Firma multiTK s.c. dostawca usług w branży telekomunikacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Technik telekomunikacji – instalator / serwisant

Miejsce pracy: Ostrzeszów, powiat Ostrzeszowski
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Wymiar czasu pracy: pół etatu / pełny etat
Rodzaj umowy: 3 miesięczny okres próbny

Opis stanowiska:

  • Prace związane z budową i utrzymaniem sieci telekomunikacyjnych (sieci światłowodowe, sieci radiowe, okablowanie strukturalne)
  • Opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami telekomunikacyjnymi
  • Wsparcie użytkowników (wizyty serwisowe)
  • Inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność
  • Mile widziana praktyka w zawodzie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę/umowa B2B)
  • Szkolenia teoretyczne i praktyczne w terenie
  • Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: praca@multitk.pl lub adres korespondencyjny firmy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez multiTK s.c.  z siedzibą w Ostrzeszowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.